2018 Kids 'Choice Awards: la llista completa de candidats i guanyadors



John Cena Getty Images Per Dianne Gebauer/25 de març de 2018 8: 54h EDT/Actualitzat: 26 de març de 2018 10:05 hores EDT

Trobeu a faltar el 2018 Kids 'Choice Awards? Et tenim cobert.

El dissabte 24 de març de 2018, els famosos de la llista A van colpejar la catifa taronja i es van reunir al The Forum d’Inglewood, Califòrnia per als 31a KCA anuals per celebrar les millors pel·lícules, programes de TV, música i més consumits pels més joves de la indústria de l’entreteniment. ventiladors. AmbJohn Cena quedant minvat mentre acollint l’esdevenimentper segon any consecutiu, hi van participar Ben Affleck, Dwayne Johnson, Camila Cabello i Daisy Ridley, i Coses estranyesMillie Bobby Brown fent un homenatge a aquest cap de setmana Marxa per les nostres vides, l'esdeveniment va ser tan divertit com significatiu.

Però, per descomptat, la gran nit de Nickelodeon va ser sobre els nens. Com va dir CenaEntreteniment aquesta nitper davant de l’espectacle, “Els vots en directe, el limus, la interacció entre el públic, la quantitat de producció que Nickelodeon posa als seus platges, està feta per a la gent d’aquests seients i es fa per a la gent de casa”.



Les vostres falles han guanyat grans? Aquí teniu la llista completa dels candidats i guanyadors de l’esdeveniment (via E! Notícies).

Pel · lícula preferida

La bella i la Bèstia

Guardians of the Galaxy Vol. 2

GUANYADOR:Jumanji: Benvingut a la selva

Pitch Perfect 3

Spider-Man: Homecoming

Star Wars: L’últim Jedi

El més gran showman

Dona maravellosa

Actor de pel·lícula preferit

Ben Affleck (Batman,Lliga de la Justícia)

Chris Hemsworth (Thor,Thor: Ragnarok)

Chris Pratt (Peter Quill / Star-Lord,Guardians of the Galaxy: Vol 2)

GUANYADOR: Dwayne Johnson (Dr. Smolder Bravestone,Jumanji: Benvingut a la selva)

Kevin Hart (Moose Finbar,Jumanji: Benvingut a la selva)

Will Ferrell (Brad,Daddy's Home 2)

Actriu de pel·lícules preferides

Anna Kendrick (Beca,Pitch Perfect 3)

Daisy Ridley (Rey,Star Wars: L’últim Jedi)

Emma Watson (Belle,La bella i la Bèstia)

Gal Gadot (Diana Prince / Wonder Woman,Wonder Woman & Justice League)

GUANYADORA: Zendaya (Anne Wheeler,El més gran showman& Michelle,Spider-Man: Homecoming)

Zoe Saldana (Gamora,Guardians of the Galaxy: Vol 2)

Pel·lícula animada preferida

Captain Underpants: La primera pel·lícula èpica

Cotxes 3

GUANYADOR:coco

Despicable Em març

Ferran

Barrufets: el poble perdut

La pel·lícula Emoji

La pel·lícula Lego Batman

Grup de música preferit

Coldplay

GUANYADOR: Cinquena Harmonia

Imagina dracs

Maroon 5

Els fabricants de cadenes

Vint-i-un pilots

Artista masculí preferit

Bruno Mars

DJ Khaled

ed Sheeran

Luis Fonsi

Kendrick Lamar

GUANYADOR: Shawn Mendes

Artista femenina preferida

Beyoncé

GUANYADOR: Demi Lovato

Katy Perry

P! NK


El pare de Porsha Williams va morir

Selena Gomez

Taylor Swift

Cançó preferida

A poc a poc (Remix) - Luis Fonsi & Daddy Yankee, featuring Justin Bieber

HUMBLE. - Kendrick Lamar

I'm The One - DJ Khaled, amb Justin Bieber, Quavo, Chance the Rapper, Lil Wayne

Ain't Me - Selena Gomez i Kygo

Mireu què heu fet? Taylor Swift

GUANYADOR: Shape Of You - Ed Sheeran

Això és el que m’agrada: Bruno Mars

Thunder - Imagine Dragons

Artista favorit del trencament

Alessia Cara

WINNER: Camila Cabell

Cardi B

Harry Styles

Khalid |

Noah Cyrus

Estrella de música global preferida

Cafè negre (Àfrica)

GUANYADOR: BTS (Àsia)

Lorde (Austràlia / Nova Zelanda)

Maluma (Amèrica del Sud)

Taylor Swift (Amèrica del Nord)

The Vamps (Regne Unit)

Zara Larsson (Europa)

Programa de TV preferit

Fuller House

Henry Danger

K.C. Cobert

El poder de Saban Rangers Steel Ninja

GUANYADOR:Coses estranyes

La teoria del Big Bang

El flaix

Els Thundermans

Dibuixos animats preferits

ALVINNN !!! i The Chipmunks

GUANYADOR:Bob esponja pantalons quadrats

Teen Titans Go!

Teenage Mutant Ninja Turtles

The Loud House

Els Simpsons

Actor de TV preferit

Andrew Lincoln (Rick Grimes,Els morts vivents)

Grant Gustin (Barry Allen / The Flash,El flaix)

GUANYADOR: Jace Norman (Henry Hart,Henry Danger)

Jack Griffo (Max Thunderman,Els Thundermans)

Jim Parsons (Sheldon Cooper,La teoria del Big Bang)

William Shewfelt (Brody Romero / Ranger Ninja Steel Ranger,Power Rangers Ninja Steel)

Actriu de TV preferida

Candace Cameron Bure (D.J. Tanner-Fuller,Fuller House)

Kaley Cuoco (Penny,La teoria del Big Bang)

Kira Kosarin (Phoebe Thunderman,Els Thundermans)

Lizzy Greene (Dawn Harper,Nicky, Ricky, Dicky i Dawn)

GUANYADOR: Millie Bobby Brown (Onze,Coses estranyes)

Zendaya (K.C. Cooper,K.C. Cobert)

Videojoc preferit

GUANYADOR: Just Dance 2018

Lego Marvel Super Heroes 2

Mario Kart 8 Deluxe

Minecraft: Java Edition

Star Wars Battlefront II

Super Mario Odissea

Creador divertit preferit de YouTube

Alex Wassabi

DanTDM

Home perfecte


joe greene olympics

GUANYADOR: Liza Koshy

Markiplier

Miranda Sings

Creador musical preferit de YouTube

Ayo & Teo

Jack & Jack

Jacob Sartorius

Johnny Orlando

GUANYADOR: JoJo Siwa

Per què no nosaltres?

Instagram Pet favorit

itsDougthePug

GUANYADOR: Jiffpom

Juniperfoxx

Nala_Cat

Realdiddykong

RealGrumpyCat